+421 908 162 696

O nás

Penzión Biela voda

Penzión Biela voda sa nachádza v podtatranskej obci Veľká Lomnica. Nájdete u nás ubytovanie v komfortných, účelne a moderne zariadených izbách s kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. V celom penzióne je 24 hodín denne k dispozícii bezdrôtové internetové pripojenie WIFI. Každá izba ma vlastný televízor a chladničku. V objekte sa taktiež nachádzajú miestnosti s biliardom, stolným futbalom, šípkami, stolným tenisom a súkromným kinom. Lokalita poskytuje veľa možností výletov, či už do tatranskej prírody alebo za kultúrnymi pamiatkami. Z objektu je prekrásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier.

Izby
1 x apartmán s kuchynkou (4 osoby),
1 x 3-lôžková izba,
5 x 2-lôžková izba, možnosť prístelky
Celková kapacita: 17 lôžok + 2 prístelky

Ponúkame:

  • Komfortné ubytovanie v nádhernom podtatranskom prostredí
  • Moderné izby so samostatnou kúpeľňou a WC
  • Biliard, stolný futbal, stolný tenis, šípky
  • Súkromné kino (DVD, DivX)
  • WIFI Free Zone

Okolie:

Poloha:

Veľká Lomnica je situovaná na polceste medzi Popradom a Kežmarkom. Obec je dobre vybavená, nachádza sa tu pošta, nákupné stredisko, pekáreň s vlastnou predajňou, početné reštauračné zariadenia, veľké množstvo kultúrneho a športového vyžitia v obci alebo jej blízkom okolí ako napr. golfový a jazdecký areál priamo v obci alebo kultúrne pamiatky v spišskom regióne. Cez obec premáva vlaková i autobusová doprava do Tatier, Kežmarku, Popradu a iných priľahlých obcí.

Tipy na výlet, šport a oddych:

Vysoké Tatry (vysokohorské túry rôznych stupňov náročnosti, možnosť dopravy lanovkou až na Lomnický štít), Belianska jaskyňa, Važecká jaskyňa, Poprad centrum, Kežmarok a Kežmarský hrad, Levoča, Spišské podhradie, Spišský hrad, Červený kláštor, splav Dunajca na pltiach v Pieninách, termálne kúpalisko Vrbov, aquapark v Poprade a mnoho ďalších.
Stolný tenis, billiard, šípky a stolný futbal (v objekte), golfový areál v obci, tatranské vysokohorské túry aj pre náročných, jazda na koni (v obci), termálne kúpalisko Vrbov, termálny aquapark v Poprade, lyžovačka v tatranských lyžiarskych strediskách, lyžiarsky vlek v Kežmarku, cyklistické túry…

Neváhajte a navštívte penzión Biela voda – pokoj, oddych a krásne prostredie Vysokých Tatier na dosah ruky!
Kde nás nájdete

Kontaktné informácie
Penzión Biela Voda

Dubová 1374/1
059 52 Veľká Lomnica

Ako nás kontaktovať:

Mobil: +421 908 162 696
E-mail: penzion.bielavoda@gmail.com

GPS súradnice:

49.11911, 20.36024
N 49° 7' 8", E 20° 21' 36"


© 2012 Penzión Biela Voda

Ubytovací Poriadok: Slovensky English Administrácia TOPlist